ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості “Об’єднаймося ж, брати мої!” ім.Т.Шевченка

20 січня 2017 року на базі навчально-естетичного комплексу “Художня школа” м.Херсона відбулося засідання журі ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості “Об’єднаймося ж, брати мої!” ім.Т.Шевченка. Тема конкурсу: “Ідея соборності України: творчість Тараса Шевченка; народ, суспільство, держава, родина. Минуле, сучасне і майбутнє”.

На розгляд журі було представлено 115 роботи з мистецьких навчальних закладів Херсонської області. Журі визначило 10 переможців, чиї роботи будуть представляти Херсонську область на ІV Всеукраїнському етапі цього конкурсу.

Навчально-естетичний комплекс “Художня школа” щорічно бере участь у цьому престижному конкурсі та здобуває перемоги на Всеукраїнському етапі. Надзвичайно приємно, що і цього року дев’ять із десяти робіт, які стали переможцями обласного етапу – це роботи учнів навчально-естетичного комплексу “Художня школа” м.Херсона!

Серед переможців в номінації «Декоративне мистецтво» – Аксютіна Стелла (викладач Кудрявцева Н.О.), Костилєва Марія (викладач Панчишин О.О.), Мірзахмедова Евеліна (викладач Афанасьєва А.В.), Шатова Поліна (викладач Пустовалова Л.Л.). Також у цій номінації перемогу здобула колективна робота учнів Дронь Валерії, Ладигіної Ірини, Яреми Улляни та Жукової Дар’ї (викладач Кудрявцева Н.О.) В номінації «Образотворче мистецтво» Херсонську область будуть представляти Костилєва Марія (викладач Романюк Н.В.), Базилевська Ганна (викладач Разінкова О.В.), Курочка Всеволод та Сліпіч Софія (викладач Сліпіч Ю.В.).

Навчально-естетичний комплекс “Художня школа” пишається своїми вихованцями, поздоровляє їх із перемогою та бажає натхнення, творчих успіхів та перемоги у завершальному етапі Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості “Об’єднаймося ж, брати мої!”