Всеукраїнський семінар 2014: особливості формування знань з колористики

З 11 по 13 червня 2014 року Херсонський Навчально-естетичний комплекс “Художня школа” радо вітав своїх колег з усієї України, які приїхали у Херсон, щоб взяти участь у Всеукраїнському науково-методичному семінарі з проблем розвитку початкової мистецької освіти (образотворче та декоративно-прикладне мистецтво, дизайн) на тему: “Особливості формування знань з колористики та розвиток творчих здібностей учнів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів засобами кольорознавства“.

Робота семінару розпочалася з пленарного засідання за участі науковців в галузі мистецтва, педагогіки та психології. Учасники ознайомилися з експозиціями виставок творчих робіт учнів та студентів комплексу “Кольорове життя” у ККЗ “Ювілейний” і виставковій залі НСХУ та виставки декоративного мистецтва “Писанкове дерево”.

Свою роботу семінар продовжив у смт.Лазурне на базі санаторію “Чайка”, де викладачі образотворчого мистецтва початкових спеціалізованих навчальних закладів з різних куточків України ділилися своїм практичним досвідом з формування знань учнів та розвитку їх творчих здібностей засобами кольорознавства. Мультимедійні презентації, які супроводжували доповіді виступаючих, наочно ілюстрували систему роботи з кольором в різних навчальних закладах і на різних предметах художнього циклу.

Гості семінару ознайомилися з навчальною базою Дитячої художньої школи та Дизайн-ліцею, а також з системою роботи над кольором, яка створена професором, заслуженим діячем мистецтв України, членом Національної спілки художників України, завідувачем кафедри графічного та комп’ютерного дизайну НАКККіМ Анатолієм Сліпічем у навчально-естетичному комплексі “Художня школа”.

В семінарі взяли участь 80 викладачів з усіх куточків України, які радо поділилися своїм багаторічним досвідом роботи, а також з професійною зацікавленістю вислухали виступи своїх колег для того, щоб все це сприяло професійному зростанню педагогів позашкільних навчальних закладів не тільки Херсона, області, а й всієї України.

За результатами семінару усі учасники отримали свідоцтва про підвищення кваліфікації Інституту післядипломної освіти Національної академії керівних кадрів культури та мистецтв, а навчально-естетичний комплекс “Художня школа” – схвальні відгуки гостей, вдячність за організацію та проведення семінару та побажання нових зустрічей для обговорення актуальних проблем в галузі навчання образотворчому мистецтву.

Друковані матеріали