Інсталяція “Дерева” в бібліотеці ім. О.Гончара

Незвичний сад сьогодні “посадили” учні та педагоги Навчально-естетичного комплексу “Художня школа” в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. О.Гончара напередодні екологічного форуму.

Інсталяція вже стала традиційною формою роботи вихованців “художки”. Задачею авторів інсталяцій цього разу було не копіювати образ дерева, а створити його за допомогою різних матеріалів вторинного вжитку, матеріалів, які не є традиційними для мистецької роботи – вторинний папір, використаний картон, поліетилен, предмети та деталі зі скла та металу тощо.
Виконавці інсталяцій “Деревá” – учнівські колективи різного віку, об’єднані єдиною метою – показати своє мистецьке відношення до краси природи та її об’єктів, зокрема до дерев, заохотити глядачів до збереження природи.