Художня школа розширює коло міжнародних партнерів

Навчально-естетичний комплекс «Художня школа» розширює коло своїх міжнародних партнерів.

2 травня 2018 року відбулося підписання угоди про співпрацю між Дизайн-ліцеєм Херсонської міської ради та Єкабпільським агропромисловим коледжем, представники якого брали участь у ІV Всеукраїнській (з міжнародною участю) конференції «Проблеми розвитку початкової мистецької освіти: роль станкової, декоративної композиції та дизайну у формуванні поліхудожньої компетентності учнів». Угода передбачає поглиблення знань про культуру та історію України та Латвії, обмін професійним досвідом, поліпшення навчальних планів, учнівський обмін в рамках освітньої програми «Мультимедійний дизайн» з метою відвідування навчальних курсів, участь у програмах професійної підготовки, обміну адміністративними кадрами та викладачами.

Серед зарубіжних партнерів херсонського комплексу – Інститут мистецтва і дизайну Університету Західної Богемії (Чеська Республіка), Університет Хьюстона (штат Техас, США), університет VIA MODA – університет дизайну, технологій та менеджмента (Польща), міжнародний Ротарі клуб, школа мистецтв ім. М. Чюрльоніса м. Вільнюс (Литва).

Навчально-естетичний комплекс «Художня школа» радо вітає нових і старих партнерів і сподівається на подальше розширення освітніх та мистецьких горизонтів завдяки плідній співпраці!