… тільки ОЛІВЕЦЬ

Образотворче мистецтво завжди приваблювало й продовжує цікавити людей своїм різнобарвним, багатожанровим, багатообразним світом.

У художників є великий арсенал образотворчих технік, виразних засобів для реалізації свого творчого задуму. Живописці передають його за допомогою гри кольору, майстри декоративного мистецтва досягають своєї мети завдяки цікавим композиціям та розмаїттю декоративних технік, скульптори виражають красу світу пластичними засобами.

А що може вийти у художника, коли в його руках тільки олівець? Саме це продемонструвати глядачам учні та студенти Дитячої художньої школи, Дизайн-ліцею та студентів відділення вищої освіти навчально-естетичного комплексу «Художня школа» на виставці, яка так і називається – «… тільки ОЛІВЕЦЬ».

У своїх роботах юні художники за допомогою виразних засобів графіки – точки, лінії, плями – показали, що олівець в умілих і талановитих руках митця надзвичайно потужний інструмент для передачі своїх емоцій, свого настрою, свого світовідчуття.

Виставка працює в галереї дитячої та юнацької творчості «Синій кіт» за адресою: м.Херсон, вул. Потьомкінська (К.Маркса), 18.