Семінар “Сучасне дитяче мистецтво”-2019

Дуже плідною та цікавою виявилася робота V Всеукраїнського семінару-практикуму «Сучасне дитяче мистецтво: проблеми та перспективи», який щойно завершив свою роботу у м. Херсоні. 26-28 березня 2019 р. навчально-естетичний комплекс «Художня школа» радо зустрічав понад 290 викладачів мистецьких шкіл з 67 навчальних закладів 18 областей України. Всі вони зібралися на привітній Херсонщині задля обміну досвідом та підвищення фахової майстерності.

Під час роботи семінару піднімалися актуальні питання мистецької освіти, методики викладання тощо.

Учасники семінару у приміщеннях Дитячої художньої школи та Дизайн-ліцею м. Херсона переглянули серію виставок об’ємно-просторових композицій та колажу вихованців комплексу, а також побачили виставки переможців і лауреатів V Міжнародного конкурсу малюнку «Ілюстрація до народної казки» у херсонській міській галереї дитячої та юнацької творчості «Синій кіт» та Херсонській обласній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Вони також стали учасниками церемонії нагородження переможців та лауреатів цього конкурсу, на яку з’їхалися 47 юних художників з Благовіщенського, Енергодара, Києва, Кривого Рогу, Миколаєва, Михайло-Коцюбинського, Ніжина, Полтави, Хмельницького, Черкас, Чернігова, Чонгара, Чорноморського, Шостки. Переможці та лауреати конкурсу в урочистій та святковій атмосфері отримали нагороди та подарунки, а також стали учасниками цікавої розважальної та екскурсійної програми, організованої для них організаторами семінару та конкурсу.

Мали нагоду учасники семінару проявити і свої творчі здібності та креативність під час практичної роботи над створенням колективних інсталяцій на тему «Стихії», при виконанні практичної роботи під назвою «Графічні клаузури» та під час участі у роботі десяти майстер-класів, які проводили викладачі з різних куточків України. У майстер-класі взяли участь не лише педагоги, а й учні навчально-естетичного комплексу «Художня школа» м. Херсона, які малювали свої враження від виконання музичних творів учнями Криворізької міської музичної школи № 4.

Слід зазначити, що цього року у роботі п’ятого, ювілейного, Всеукраїнського семінару у м. Херсоні взяли участь не тільки педагоги-художники, а й викладачі музичного мистецтва. Такий експеримент виявився вдалим. Робота по секціях була плідною як для викладачів образотворчого мистецтва, так і для музикантів. А відвідування спільних заходів – вистави у Херсонському обласному академічному музично-драматичному театрі ім. М.Куліша та звітного концерту музичної школи № 4 м. Херсона ще більше згуртувало педагогів різних видів мистецтв та зробило враження від роботи семінару корисними та незабутніми.

Більше фото можна подивитися за посиланням.

Відео можна подивитися на Facebook-сторінці Художньої школи