Відбувся семінар для викладачів “Сучасне дитяче мистецтво”

У навчально-естетичному комплексі “Художня школа” м.Херсона, результати діяльності якого в галузі мистецької освіти відомі не лише на теренах України, а й за її межами, окрім педагогічної роботи з дітьми велика увага приділяється підвищенню фахової компетенції викладачів. Адміністрація постійно спонукає їх до самоосвіті, самовдосконалення, а також створює для цього умови шляхом організації та проведення семінарів, майстер-класів, виставок, конкурсів різних рівнів.

Так, 20 січня 2017 року на базі Дитячої художньої школи Херсонської міської ради відбувся семінар для викладачів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів Херсонської області під назвою “Сучасне дитяче мистецтво”, на якому були присутні близько 30 викладачів-художників з різних районів області. До уваги учасників семінару були представлені доповіді викладачів навчально-естетичного комплексу м.Херсона: “Орнамент у вивченні історії стилів” (доповідач викладач вищої категорії Файнштейн Г.О.), “Методика проведення теми “Руки” у рамках вивчення предмету “Нью медіа” (доповідач викладач вищої категорії Сліпіч К.П.), “Інтерпретація ляльки як об`єкту народної культури у дитячому мистецтві” (доповідач Кудрявцева Н.О.).

Учасники семінару зазначили, що теми, які були їм презентовані, надзвичайно цікаві для них з точки зору можливості їх практичного застосування у подальшій роботі з дітьми, оскільки базуються на безпосередньому досвіді роботи викладачів Дитячої художньої школи та Дизайн-ліцею Херсонської міської ради.

Адміністрація комплексу виступила з пропозицією зробити семінар “Сучасне дитяче мистецтво” щорічним, щоб викладачі не лише навчально-естетичного комплексу м.Херсона, а й інших мистецьких навчальних закладів Херсонської області мали змогу ділитися з колегами своїм досвідом та педагогічними досягненнями.