Свято для першокласників до Дня Художника – 2017

Вже стало щорічною традицією Дитячої художньої школи м.Херсона напередодні професійного свята – Дня художника – приймати маленьких учнів у велику творчу сім’ю художників.

Так, 4 жовтня 2017 року в херсонській міській галереї дитячої та юнацької творчості «Синій кіт» відбулося свято для 103 першокласників Дитячої художньої школи.

Справжнім сюрпризом для багатьох маленьких учасників свята була зустріч з казковими персонажами – Фіксиками, які після кількох випробувань посвятили їх у справжніх художників.

Усі першокласники отримали подарунки – спеціально виготовлені для них фірмові блокноти з логотипом Дитячої художньої школи та чарівні олівці для майбутніх шедеврів. А юні художники, в свою чергу, зробили подарунок Дитячій художній школі, яка цими днями святкує своє 37-річчя. Для «Художки», завдяки майстерності маленьких вихованців, на стінах галереї розквітли чотири квіткові галявини.

Також на святі старші учні Дитячої художньої школи та Дизайн-ліцею отримали нагороди за перемогу у ІІ Всеукраїнському конкурсі витинанки, який проходив цього літа у м.Кривий Ріг. Тож маленькі художники наочно побачили, яких результатів можна досягти завдяки наполегливості та старанню.

Зі свята першокласники пішли веселі, з подарунками та горді, що вони стали справжніми художниками!