Завершив роботу Міжнародний Інтернет-конкурс малюнка “Марка дружби-2017”

Чарівним, яскравим, веселим святом напередодні Міжнародного Дня захисту дітей 30 травня 2017 року в Національному палаці культурно-ділового співробітництва “Український дім” у м.Києві завершив свою роботу Міжнародний Інтернет-конкурс малюнка “Марка дружби”, заснований та проведений вже вп’яте Херсонським навчально-естетичним комплексом “Художня школа”.

Підсумкові виставки Міжнародного Інтернет-конкурсу рисунку “Марка дружби” завжди набували широкого резонансу, отримували багато схвальних відгуків від художників, відвідувачів, педагогів та усіх небайдужих до дитячої творчості. Тому співорганізатори конкурсу – Всеукраїнський благодійний фонд Надії і Добра (голова Довженко Валентина Іванівна) та Навчально-естетичний комплекс “Художня школа” м.Херсона (директор Дитячої художньої школи Сліпіч Юлія Володимирівна, директор Дизайн-ліцею Сліпіч Павло Анатолійович) виступили з пропозицією показати роботи переможців у столиці нашої країни Києві для того, щоб якомога більше людей мали можливість побачити, чим живуть і як мислять маленькі художники з різних країн світу, зрозуміти, що для творчості, для спілкування насправді не існує ніяких кордонів.

На святі були присутні 75 юних авторів з різних куточків України, які стали володарями Гран-прі, спеціального призу журі, переможцями та лауреатами конкурсу. У святковій атмосфері вони отримали дипломи, каталоги конкурсу, подарунки, а переможці спеціальної номінації “Моя чарівна мама”, започаткованої Ротарі клубом Херсона та володарі Гран-прі – надруковані ПАТ “Укрпошта” художні поштові марки з зображенням робіт переможців за проектом “Власна марка”. Володар спеціального призу журі отримав поштові конверти, на яких надрукована його робота.

Не залишилися без уваги і іноземні переможці. На святі були присутні посли та дипломатичні представники Білорусі, Болгарії, Сербії та Казахстану, які отримали відзнаки для своїх земляків та найближчим часом передадуть їх переможцям.

І хоча на святі не були присутні самі іноземні переможці, але їх відеозвернення з привітанням та найкращими побажаннями усім учасникам та організатором конкурсу стали родзинкою заходу і показали, що насправді для справжньої дружби, як і для творчості, не існує ніяких кордонів!

Нагадаємо, що побачити роботи усіх учасників V Міжнародного Інтернет-конкурсу малюнка “Марка дружби” та ознайомитися з результатами можна на сайті конкурсу konkurs-marka.ks.ua