Переможці ІV етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості “Об’єднаймося ж, брати мої!” ім.Т.Шевченка

Щорічно протягом 17 років в Україні проводиться Всеукраїнський конкурс учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!» ім.Тараса Шевченка. Роботи, надані на конкурс, проходять багатоетапний відбір – від шкільних, районних, обласних етапів до останнього, всеукраїнського. Від Херсонської області на цей етап було надіслано десять робіт, вісім з яких – це роботи учнів навчально-естетичного комплексу «Художня школа» м.Херсона.

У Києві відбулося засідання журі ІV етапу конкурсу. Цього року переможцем у номінації «Образотворче мистецтво» стала учениця Дитячої художньої школи Херсонської міської ради Завадська Ольга (викладач Волкова Ю.Є.), а у номінації «Декоративне мистецтво» – вихованка Дизайн-ліцею Херсонської міської ради Власенко Анастасія (викладач Романюк Н.В.). Свої дипломи та нагороди переможці отримають у травні цього року у м. Київ.

Вітаємо юних художників та їх викладачів з перемогою у Всеукраїнському конкурсі учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!» та бажаємо їм творчих успіхів та натхнення!