Переможці ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості “Об’єднаймося ж, брати мої!” ім.Т.Шевченка

25 січня 2018 року на базі навчально-естетичного комплексу «Художня школа» м.Херсона відбулося засідання журі ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!» ім.Т.Шевченка.

Тема конкурсу: «Ідея соборності України: творчість Тараса Шевченка; народ, суспільство, держава, родина. Минуле, сучасне і майбутнє».
На розгляд журі було представлено 135 робіт з мистецьких шкіл Херсонської області. Журі визначило 10 переможців, чиї роботи будуть представляти Херсонську область на ІV, Всеукраїнському, етапі цього конкурсу.

Навчально-естетичний комплекс «Художня школа» щорічно бере участь у цьому престижному конкурсі та здобуває перемоги на Всеукраїнському етапі. Надзвичайно приємно, що і цього року вісім із десяти робіт, які стали переможцями обласного етапу – це роботи учнів навчально-естетичного комплексу «Художня школа» м.Херсона!
Серед переможців в номінації «Декоративне мистецтво» – Страхоліс Каріна (викладач Ковач І.І.), Бикова Вероніка (викладач Зубаха Т.В.), Власенко Анастасія (викладач Романюк Н.В.), Труфакін Владислав (викладач Магда Т.В.). У номінації «Образотворче мистецтво» Херсонську область будуть представляти Бойко Христина (викладач Романюк Н.В.), Завадська Ольга (викладач Волкова Ю.Є.), Кукушкіна Альона (викладач Білецька С.А.) та Салтикова Вікторія (викладач Сліпіч Ю.В.).

Навчально-естетичний комплекс «Художня школа» пишається своїми вихованцями, поздоровляє їх із перемогою та бажає натхнення, творчих успіхів та перемоги у завершальному етапі Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!»!