Міжнародна літня художня школа талановитих дітей – 2018

У червні 2018 року за ініціативи Навчально-естетичного комплексу «Художня школа» традиційно буде працювати міжнародна літня художня школа талановитих дітей міст-побратимів Херсон (Україна) та Шумен (Болгарія). Минулого року вона проходила на теренах Херсонщини.

Мерія м.Шумен від імені болгарської делегації висловили меру міста Херсон подяку за цей чудовий досвід, за велику гостинність, досконалу організацію, унікальну художню атмосферу тощо, які господарі цього незабутнього свята мистецтва запропонували молоді Шумена.

Як жест дружби та волі до розширення дружніх зв’язків між містами-побратимами Шумен та Херсон, Адміністрація Центру підтримки та персонального розвитку м. Шумен, Муніципальний дитячий комплекс «Шумен» запропонували цього року провести міжнародну літню художню школу талановитих дітей в Болгарії, на території м. Шумен та області у період з 18 по 27 червня 2018 року.

Програма школи передбачає проживання у дитячому таборі на березі Чорного моря у дельті річки Камчія неподалік від Варни, екскурсії по м. Варна, у музей скла м. Беллос, фортеці Шумен, Тирново, Ортодокс, пленерну роботу на узбережжі Чорного моря, відвідування давніх столиць Болгарії – Пліска та Преслав, мистецьких галерей та заключну виставку творів, виконаних під час роботи міжнародної літньої художньої школи талановитих дітей.