Майстер-клас Білецької Світлани Анатоліївни “Графічні техніки”

У навчально-естетичному комплексі “Художня школа” м.Херсона велика увага приділяється підвищенню фахової компетенції викладачів. Адміністрація постійно спонукає їх до самоосвіті, самовдосконалення, дотримуючись девізу “Освіта впродовж життя”, а також створює для цього умови шляхом організації та проведення семінарів, майстер-класів, виставок, конкурсів як обласних, так і всеукраїнських та міжнародних.

Але робота педагога триває протягом всього навчального року і необхідність отримати нові знання або актуалізувати вже набуті існує постійно. І іноді не треба далеко ходити за новою інформацією, достатньо звернутися до досвіду своїх колег, які володіють нею на дуже високому рівні.

Так у навчально-естетичному комплексі “Художня школа” відбулась серія майстер-класів досвідченого педагога, спеціаліста вищої категорії, викладача-методиста, члена НСХУ Білецької Світлани Анатоліївни. Темою майстер-класів стали графічні техніки, різноманіття яких вражає, а вміле їх застосування надає можливість створення незвичних, цікавих та неповторних творчих робіт. Є впевненість, що інформація та досвід, отримані викладачами Дитячої художньої школи та Дизайн-ліцею під час цих майстер-класах, знайдуть своє відображення у дитячих “шедеврах”, а робота над підвищенням кваліфікації педагогів-художників комплексу триватиме й надалі.