Літній відпочинок чи навчання

Відлунали дзвоники у херсонських школах і майже всі школярі, за винятком випускників, занурилися в атмосферу літнього відпочинку. Хтось відправився у літні табори чи у село до бабусь, дідусів, хтось проводить час на дачі чи відправився у подорож.

В учнів Дитячої художньої школи та Дизайн-ліцею Херсонської міської ради є унікальна можливість поєднати літній відпочинок із навчанням. Але навчанням не таким, коли треба сидіти за партою та вчити уроки, а таким, коли весело, у колі друзів займаєшся улюбленою справою. Для вихованців Дитячої художньої школи та Дизайн-ліцею це малювання. Влітку у юних художників є прекрасна можливість вийти на пленер. Пленер – це передача у картині всього багатства змін кольору, зумовлених дією сонячного світла й атмосфери, що можливо у результаті роботи художників на вільному повітрі, а не у майстерні.

Тому учні “художки” з радістю та натхненням малюють пам’ятні місця нашого міста, мальовничі дніпровські, міські чи індустріальні пейзажі, людей, тварин, рослини – все, що бачить око, відчуваючи себе справжніми художниками!