Книжковий Миколай – південний фестиваль книги та читання

Серед багатьох проектів, в яких беруть участь учні та викладачі Дитячої художньої школи та Дизайн-ліцею м. Херсона, є Південний фестиваль книги та читання «Книжковий Миколай», який проводиться у Херсоні вже втретє.

Цього року в рамках фестивалю 16 грудня учні презентували новорічну виставку, до якої увійшли твори декоративно-прикладного мистецтва вихованців Навчально-естетичного комплексу «Художня школа».

На фестивалі з презентацією навчальної літератури для художників виступили директор Дитячої художньої школи, кандидат педагогічних наук, доцент Юлія Сліпіч та викладач-методист Наталя Задніпрянна, які є авторами навчальних посібників «I learn and create Art. Я вивчаю і створюю мистецтво» та «7 steps to Art. 7 кроків до мистецтва». Ці посібники стали переможцями всеукраїнських конкурсів наукових, навчальних та методичних праць.

Також учні Дизайн-ліцею долучилися до Всеукраїнської акції «Естафета Єднання», ініційованої Верховною Радою України з нагоди 100 річчя проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки.

В рамках Естафети згідно графіку по всій Україні буде подорожувати книга «Соборна Україна очима дітей». З 1 грудня до 22 січня діти з усієї України мають зобразити в ній майбутнє своєї єдиної соборної та незалежної держави. В книзі діти з кожної області намалюють своє уявлення соборності. Учні Дизайн-ліцею залишили своє бачення майбутнього Херсонщини та України.