Завершив роботу V Міжнародний конкурс малюнку «Ілюстрація до народної казки»

Цього року у п’ятому, ювілейному, конкурсі взяли участь 2758 учасників зі 128 населених пунктів 229 навчальних закладів 11 країн світу: Білорусі, Індії, Індонезії, Казахстану, Литви, Росії, Сербії, Туреччини, Угорщини, Узбекистану та України.

Конкурсне журі, у складі якого провідні художники, педагоги, члени творчих спілок Болгарії, Латвії, України провело велику, складну, але дуже цікаву роботу з визначення найкращих робіт серед великої кількості «шедеврів» з різних куточків світу. Журі визначило 25 переможців, 3 переможці у спеціальній номінації «Українська народна казка» та 251 лауреата V Міжнародного конкурсу малюнку «Ілюстрація до народної казки». 45 навчальних закладів отримали відзнаку журі за кращу колекцію робіт, надісланих на конкурс. Також журі відзначило переможців та лауреатів спеціальними відзнаками: за техніку виконання роботи, за ілюстрацію до власної казки та відзнака наймолодшого учасника.

Нагородження переможців та лауреатів, які будуть відзначені дипломами, подарунками, каталогами конкурсу, переможці – пам’ятними відзнаками, відбудеться 26 березня 2019 р. у м. Херсоні в рамках Всеукраїнського семінару-практикуму з проблем розвитку початкової мистецької освіти для педагогів-художників.

Запрошуємо переможців та лауреатів, їх батьків, викладачів на свято відзначення переможців та відкриття виставки! Просимо до 1 березня 2019 р. повідомити організаторів про участь у церемонії нагородження!