До дня народження Т.Г.Шевченка

Останнім часом українське суспільство все частіше звертається до спадщини Т.Г.Шевченка, повертаючи із небуття його літературні та художні твори, цікаві сторінки його важкого, але такого цікавого творчого шляху, його ідеї та думки.

9 березня, біля пам’ятника Тарасу Григоровичу Шевченку відбулися урочистості з нагоди Дня народження видатного українського поета. Тут знову звучали незабутні слова великого Кобзаря, а також слова подяки від сучасників за його нескорений дух і прагнення до свободи.

Приєдналися до вшанування пам’яті поета і учні навчально-естетичного комплексу “Художня школа” м.Херсона. Їх творчі роботи, які в різні роки стали переможцями Всеукраїнського конкурсу учнівської молоді “Об’єднаймося ж, брати мої!” ім.Т.Шевченка прикрасили святковий захід.