Відкриття виставки “Дерева”

Надворі сіро, мокро, сумно. З дерев облетіло листя. А у нашому саду – тепло, затишно, яскраво. І листя на наших деревах теж є, але у дуже незвичному вигляді. Це і лампочки, пробки, тканини вторинний папір, використаний картон, поліетилен, предмети та деталі зі скла та металу – матеріали, які не є традиційними для мистецької роботи. Сад цей виріс у Херсонській міській галереї дитячої та юнацької творчості «Синій кіт», де відбулося відкриття виставки «Деревá».

На розсуд глядачам були представлені інсталяції «Деревá», які виготовлені учнівськими колективами Навчально-естетичного комплексу «Художня школа» різного віку, об’єднані єдиною метою – показати своє мистецьке відношення до краси природи та її об’єктів, зокрема до дерев, заохотити глядачів до збереження природи.
Об’ємно-просторові композиції органічно доповнили творчі малюнки учнів Дитячої художньої школи, Дизайн-ліцею та студентів відділення вищої школи, на яких також зображені яскраві, цікаві та незвичні образи дерев.

Під час відкриття виставки «Деревá» відбулося нагородження авторів інсталяцій та їх викладачів, а також були відзначені учні, які стали переможцями та учасниками XІII Міжнародного конкурсу екслібрісів (Болгарія) та ХІХ міжнародного дитячого та юнацького малюнку «Завжди зелене, завжди блакитне» (Польща).

Запрошуємо усіх бажаючих зануритися у яскравий, дивовижний та неповторний світ дерев та продовжити для себе теплі, яскраві, незвичайні дні на виставці «Деревá» у Херсонській міській галереї творчості дітей та молоді «Синій кіт» за адресою: м. Херсон, вул. Потьомкінська, 18.