Всеукраїнський семінар-практикум “Сучасне дитяче мистецтво”-2019

Державний науково-методичний центр змісту культурно-мистецької освітивідповідно до Календарного плану підвищення кваліфікації Інституту публічногоуправління та кадрової політики Національної академії керівних кадрів культуриі мистецтв інформує про проведення 26 – 28 березня 2019 р. Всеукраїнського семінару-практикуму за темою: «СУЧАСНЕ ДИТЯЧЕ МИСТЕЦТВО: ПРОБЛЕМИТА ПЕРСПЕКТИВИ» в м. Херсон на базі Навчально-естетичного комплексу «Художня школа».

Семінар-практикум проводиться з метою обміну досвідом та підвищення кваліфікаціївикладачів художніх закладів початкової спеціалізованої мистецької освіти. У програмі:засідання за круглим столом, практичні заняття, майстер-класи, виставки творчих робіт,відвідування культурно-мистецьких подій. Планується також вручення учасникам свідоцтвта/або сертифікатів про підвищення кваліфікації.

Учасники, які планують отримати свідоцтво, обов’язково мають підготувати письмову контрольну роботу на тему семінару-практикуму обсягом 3-4 сторінки.

Фінансування відрядження учасників здійснюється за рахунок відряджуючої сторони (або власний).

Заявки на участь заповнюються на комп’ютері (не вручну) та надсилаються в електронному вигляді до 15 січня 2019 р. на електронну адресу: DL2001@ukr.net

Більш детальна інформація щодо програми семінару-практикуму, форми заявки та фінансові умови відносно участі додаються:
завантажити програму, умови та заявку учасника

Телефони Оргкомітету:
(044) 279-10-93 – Державний науково-методичний центр змісту культурно-мистецької освіти;
(050) 396-27-70 – Сліпіч Юлія Володимирівна,
(050) 847-14-24, (098) 55-44-380 – Кузнецова Оксана Іванівна.