Обмін досвідом: всеукраїнська науково-практична конференція

Державний методичний центр навчальних закладів культури і мистецтв України відповідно до Календарного плану підвищення кваліфікації Інституту публічного управління та кадрової політики Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв інформує про проведення 3-5 травня 2018 року Всеукраїнської науково-практичної конференції за темою: «ПРОБЛЕМИ РОЗВИТКУ ПОЧАТКОВОЇ МИСТЕЦЬКОЇ ОСВІТИ: РОЛЬ СТАНКОВОЇ, ДЕКОРАТИВНОЇ КОМПОЗИЦІЇ ТА ДИЗАЙНУ У ФОРМУВАННІ ПОЛІХУДОЖНЬОЇ КОМПЕТЕНТНОСТІ УЧНІВ».

Конференція проводиться з метою підвищення кваліфікації та обміну досвідом викладачів художніх дисциплін мистецьких шкіл. У програмі заходу пленарне засідання за участю провідних науковців та викладачів мистецьких шкіл; круглі столи; педагогічні читання; майстер-класи; ознайомлення з діяльністю навчально-естетичного комплексу «Художня школа» м. Херсона та експозиціями робіт учнів у музеях та виставкових залах міста; робота по секціях.

Учасники конференції мають можливість отримати Свідоцтво про підвищення кваліфікації Інституту публічного управління та кадрової політики Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв (групи формуються на засадах самоокупності) або сертифікат учасника від Державного методичного центру. Фінансування відрядження учасників здійснюється за рахунок відряджуючої сторони (або власний).

Орієнтовна програма конференції:
3.05.18 – реєстрація, поселення, пленарне засідання, відвідування виставок;
4.05.18 – секційні засідання; круглі столи; методичний семінар; майстеркласи, творчі майстерні;
5.05.18 – ознайомлення з діяльністю навчально-естетичного комплексу «Художня школа» м.Херсона, вручення сертифікатів або свідоцтв про підвищення кваліфікації, від’їзд.

Заявки на участь у конференції та/або тексти статей, що плануються до друку, приймаються до 15 лютого 2018 р. Інформацію надсилати на електронну адресу: DL2001@ukr.net

Більш детальна інформація щодо програми конференції, форма заявки на участь та фінансові умови відносно участі додаються. У зв’язку з обмеженням кількості учасників заходу та з метою впорядкування регламенту виступів просимо довести інформацію до директорів мистецьких шкіл (шкіл естетичного виховання) та надіслати заявки щодо участі до 15 лютого 2018р. на електронну скриньку: DL2001@ukr.net

Телефони Оргкомітету:
Державний методичний центр:
(044) 279-10-93, (068) 424-61-15, (093) 245-60-75 – Івченко Поліна Олександрівна, методист;

Навчально-естетичний комплекс «Художня школа» м. Херсона:
(050) 396-27-70 – Сліпіч Юлія Володимирівна, директор;
(0552) 26-41-53, (050) 847-14-24 – Кузнецова Оксана Іванівна, заступник директора з навчально-виховної роботи.