Вручення свідоцтв про закінчення Дитячої художньої школи – 2017

1 червня 2017 року в приміщенні галереї дитячої та юнацької творчості “Синій кіт” відбулося вручення свідоцтв про закінчення Дитячої художньої школи 55 випускникам 2017 року.

У теплій родинній атмосфері за присутності учнів ДХШ, їх батьків, вчителів та гостей випускники отримали перший у своєму житті документ про позашкільну освіту, серед яких 12 – з відзнакою, подяки директора школи за успіхи у навчанні та активну участь у житті школи. Також подяками були відзначені класні керівники і викладачі випускних класів та найбільш активні батьки, які протягом всього періоду навчання завжди були поряд зі своїми дітьми та брали активну участь у житті класних колективів.

Під час заходу були нагороджені переможці обласного етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості “Об’єднаймося ж, брати мої!” Аксютіна Стелла (викладач Кудрявцева Н.О.), Дронь Валерія (викладач Кудрявцева Н.О.), Жукова Дар’я (викладач Кудрявцева Н.О.), Курочка севолод (викладач Слипіч Ю.В.), Костильова Марія (викладач Панчишин О.О.), Ладигіна Ірина (викладач Кудрявцева Н.О.), Мірзахмедова Евеліна (викладач Афанасьєва А.В.), Сліпіч Софія (викладач Слипіч Ю.В.) Ярема Уляна (викладач Кудрявцева Н.О.) та викладач переможця Всеукраїнського етапу Романюк Наталія Володимирівна.

Всі випускники були запрошені продовжити навчання у другій ланці навчально-естетичного комплексу “Художня школа” – Дизайн-ліцеї, де вони зможуть не тільки розвивати свої творчі здібності, а й отримати профорієнтаційну підготовку до професій художника та дизайнера, вивчаючи станкові та прикладні дисципліни, графічний та комп’ютерний дизайн, нові комп’ютерно-інформаційні технології.