Міжнародна літня школа 2018

Міжнародну літню школу талановитих дітей відкрито! Нарешті зустрілися учасники проекту, які майже рік чекали на цю подію. Діти, що познайомилися минулого року на Херсонщині, сьогодні зустрічали один одного у Болгарії як давні друзі!

Насиченими подіям були всі дні Міжнародної літньої художньої школи 2018. Відвідування центральної бібліотеки м.Шумен, лекція професора Шуменського університету про рослинний світ Болгарії, вікторина і майстер-клас, екскурсії в першу столицю Болгарії – Пліску, перший православний монастир, також завітали до Мадарского конника, у другу столицю Болгарії – Великий Преслав, музей археології, пройшли десятки кілометрів, отримали море позитивних емоцій, помандрували у часі, відвідали три столиці Болгарії, знайшли нових друзів і потім все це намалювали.

Родзинкою Міжнародної літньої художньої школи є майстер-класи “Діти-дітям”, під час яких учасники діляться своїми “”секретиками” та цікавинками у галузі образотворчого мистецтва. Мова спілкування – англійська.

Робота Міжнародної літньої художньої школи талановитих дітей 2018 завершилася відкриттям виставки творчих робіт учасників. А під час прощальної вечері діти вчили один одного танцювати національні українські та болгарські танці! Головна мета досягнута – діти міст-побратимів Херсона та Шумена знов дружать! Дуже зворушливо було спостерігати їхнє прощання: сльози, сміх, обіцянки і обійми! Сподіваємося, що спогади про цю неповторну подорож назавжди залишаться у них в серці!