Міжнародна літня школа 2017

Ось і настав час підвести підсумки роботи Міжнародної літньої художньої школи талановитих дітей, учасниками якої стали вихованці херсонського навчально-естетичного комплексу “Художня школа” та юні художники з м.Шумен, Болгарія.

Сльози розставання, які були на очах під час прощання з болгарською делегацією – свідоцтво тому, що творчі діти з Болгарії та України стали справжніми друзями. А згуртувала їх сумісна творча робота, якою протягом тижня було насичене життя всіх учасників міжнародної школи.

Туристично-екскурсійна програма дозволила не тільки нашим друзям з Болгарії, а й херсонським дітям, побачити красоту нашого рідного краю у заповідних місцях Нижньодніпровського парку, ознайомитися з “камінними вишиванками” та “камінними водопадами” Херсонщини, видатними пам’ятками природи півдня України.

Під час активного відпочинку діти стали учасниками серії майстер-класів від викладачів навчально-естетичного комплексу “Художня школа”, серед яких – виготовлення національних костюмів, боді-арт флюоресцентними фарбами та фотосесія, майстер-клас з акварелі “Ми і море”, а також майстер-класи “діти–дітям” – “Зв’язані однією ниттю, або Нитка дружби”, “Запалюємо вогні” тощо.

Сумісний водний волейбол, пленери, купання та ігри на березі Дніпра та Чорного моря, спілкування між болгарськими та українськими дітьми протягом усієї роботи школи показали, що сльози прощання – не випадкові, бо нашим болгарським гостям буде за чим сумувати.

Прощавай, Міжнародна літня художня школа талановитих дітей!

Готуємося до нових зустрічей!