Міжнародна літня школа 2013

У період з 24.06.2013 по 28.06.2013 Художня школа зустрічала гостей – дітей із міста-побратима Херсона, Шумена (Болгарія) у рамках програми Міжнародної літньої школи талановитих дітей. Кількість учасників: 45 (Шумен – 23, Херсон – 22).

Програма перебування була дуже цікава та насичена. Гості познайомилися з роботою Дитячої Художньої школи та Дизайн-лицею, де пройшли майстер-класи “діти-дітям”. А також була проведена історична екскурсія по Херсону, під час якої гості відвідали галерею дитячої та юнацької творчості “Синій кіт”, Херсонський обласний музей ім.Шовкуненка, Херсонський краєзнавчий музей.

Діти відвідали заповідник Асканія Нова, де провели пленерну роботу, каталися на човнах по Дніпру, розважалися у ТРЦ “Фабрика”. Була проведена також зустріч із представниками громадської організації “Болгари Херсону”.