Навчальна література

Навчально-методичний посібник I learn and create Art. Я вивчаю та створюю мистецтво

Навчально-методичний посібник “I learn and create Art. Я вивчаю та створюю мистецтво”

Автори: Сліпіч Ю.В., Н.Г. Задніпрянна

Посібник укладено відповідно до програми навчального інтегрованого курсу для шкіл естетичного виховання “Бесіди з мистецтва з малюванням та іноземною мовою”. Матеріал подано двома мовами: англійською та українською. Видання має на меті познайомити дітей молодшого шкільного віку зі світом образотворчого мистецтва засобами малювання, іноземної та рідної мови. Віртуальна подорож до мистецької галереї всесвітньо відомих художників дає чудову можливість познайомити дітей з видами та жанрами мистецтва. Велика кількість творчих завдань провокує дитину до спостереження світу, що її оточує, до розуміння людських емоцій, змушує звернутися до власного досвіду, розвиває увагу, мотивує до навчання.