Реєстрація учнів

Онлайн реєстрація учнів у Дизайн-ліцей Херсонської міської ради проходить з 1.06 по 28.08 кожного року. Зарахування нових учнів, які не навчалися раніше, відбувається з 10.09.2018 на вакантні місця після проходження співбесіди 30.08.2018 з 9.00 до 12.00 та з 14.00 до 17.00, з собою обов’язково мати до 10 робіт учня. Розклад занять та списки класів можна дізнатися 6.09.2018 з 12.00 за адресою: вул. Небесної сотні, 21. Початок занять – 8.09.2018 за розкладом.

Учні, які на 1.09 поточного року мають заборгованість в оплаті за навчання у попередньому навчальному році не зараховуються у навчальні групи наступного навчального року.

Формуються групи для дорослих в курсовий клас.

Після заповнення та відправки реєстраційної форми, батьки учня повинні до 01.09 поточного року надати адміністрації навчально-естетичного комплексу “Художня школа” наступні документи:

• копія свідотства про народження дитини (для нових учнів)
  • медична довідка про відсутність протипоказань до занять у закладі (щороку)
  • довідка з ЗОШ, яка підтверджує навчання учня у відповідному класі ЗОШ на 1.09 поточного року (для нових учнів)
  • документи, які підтверджують наявність пільг (щороку)
  • 2 файли (для нових учнів)
  • пластикова папка (для нових учнів)
  • квитанція про разову сплату (для нових учнів) добровільного благодійного внеску на розвиток матеріально-технічної бази художньої школи у розмірі 250 грн. (для нових учнів) Завантажити реквізити

Встановлено додаткові пільги на 2018-2019 навчальний рік у розмірі 50% таким категоріям дітей (крім груп, що працюють на засадах самоокупності):

• діти осіб, які беруть безпосередню участь в операції об’єднаних сил, антитерористичній операції;
  • діти осіб, які є воїнами-інтернаціоналістами;
  • діти осіб, які переміщуються з тимчасово окупованої території України, району проведення операції об’єднаних сил чи населеного пункту, розташованого на лінії зіткнення;
  • діти осіб з інвалідністю, інваліди дитинства, діти з інвалідністю І групи загального захворювання;
  • переможці міжнародних, всеукраїнських та обласних конкурсів, організаторами яких є органи влади культурного напрямку або творчі спілки мистецького спрямування.

Плата за навчання дітям із сімей, з яких двоє дітей навчаються в одному навчальному закладі: за першу дитину – 100%, за другу дитину – 50%.

Пільги надаються на підставі поданих батьками документів, з 1 числа того місяця, до 15 числа якого батьки подали письмову заяву та необхідні документи. При поданні батьками документів на встановлення пільг після 15 числа місяця, оплата за цей місяць буде стягуватись у повному розмірі. У разі хвороби учня протягом двох і більше місяців, при наявності документів лікувального закладу та заяви батьків, за перший місяць хвороби сплачується 100% оплати, за наступні – 50%.

Тривалість уроку: 45 хвилин. Заняття проводяться: на базі Дизайн-ліцею (ДЛ) – ЗОШ №36, вул.Перекопська, 173-А.