Директор – Сліпіч Павло Анатолійович, Заслужений діяч мистецтв України, член Спілки дизайнерів України.

У 1997 році на базі Дитячої художньої школи було відкрито Дизайн-ліцей Херсонської міської ради – навчальний заклад для дітей та молоді (7-11 класи), який орієнтує обдарованих підлітків на професії художнього напряму та організує довузівську підготовку.

Крім традиційних малюнку, живопису, композиції та скульптури ліцеїсти вивчають широкий спектр предметів художньо-дизайнерського напрямку: основи дизайну та архітектури, декоративно-ужиткове мистецтво (пензлевий розпис, батик та гобелен), графічні техніки та кольорознавство, акварель, нарисна геометрія, історія стилів. Учні Дизайн-ліцею мають змогу займатись на курсі художньої фотографії та опановувати нові медіа техніки. Ліцеїсти вивчають сучасні комп’ютерні технології, необхідні для майбутніх художників-дизайнерів.

До педагогічного складу Дизайн-ліцею входять 19 висококваліфікованих педагогів-художників, 10 з яких – вихованці навчально-естетичного комплексу “Художня школа”. Серед педагогів – 2 заслужених діячі мистецтв України, 6 членів професійних творчих спілок України, 10 викладачів-методистів, 1 має звання “Старший викладач”, 13 викладачів з вищою категорією.

З метою підвищення професійного рівня та загально-культурного розвитку учнів, організовано щорічну пленерну, дизайнерську практику у закордонних мистецьких навчальних закладах та участь ліцеїстів у міжнародному таборі художників ArtCamp в університеті Західної Богемії та практика у керамічній майстерні KVAK у Південній Моравії (Чеська Республіка).

Майже 100% випускників продовжують навчання у вищих навчальних закладах художнього спрямування в Україні та за її межами: Польща, Чеська Республіка, Америка, Німеччина, Іспанія, Англія, Балі. Також ліцеїсти мають змогу продовжити свій шлях до професії дизайнера у відділені вищої освіти, яке входить до складу комплексу.