Інсталяція “Дерева”

30 жовтня 2014 року в херсонській міській галереї дитячої та юнацької творчості «Синій кіт» відбувся незвичний творчий захід – проф-флеш «Деревá», під час якого вихованці навчально-естетичного комплексу «Художня школа» різного віку разом з викладачами надали життя різноманітним інсталяціям на тему «Деревá». В своїх композиціях автори втілили, як, на їхню думку, виглядає осіннє чародійство, пофантазували, як росток дерева пробивається крізь каміння, як звичайний гарбуз може перетворитися не лише на карету для Попелюшки, а й на справжнє королівство зі своїми мешканцями чи на гарбузове дерево, а також змогли почути, як звучить музика осені. При створенні своїх композицій учасники проявили фантазію, відчуття матеріалу, злагодженість у роботі групи.

Стіни галереї «Синій кіт» прикрашені виставкою робіт юних художників «Осінній калейдоскоп», яка демонструє мальовничі осінні пейзажі, натюрморти з дарами осені, сюжетні та декоративні композиції.

Присутні були зачаровані теплою, можна сказати, чарівною атмосферою, яка панувала цього дня у галереї. Зануритися у цю атмосферу може кожен бажаючий, завітавши на виставку у дитячу галерею «Синій кіт» за адресою: м.Херсон, вул. Потьомкінська, 18 (К.Маркса).