Як ми козу водили

«Як ми козу водили…» – так називається виставка учнів херсонського навчально-естетичного комплексу «Художня школа», яка відкрилася 18 грудня 2015 року в херсонській міській галереї дитячої та юнацької творчості «Синій кіт». Юні художники вирішили «поводити козу», бо вона – символ року, що минає, персонаж святкових різдвяних вертепів та багатьох народних казок. Образ кози знайшов широке відображення у дитячих роботах, тому вихованці Дитячої художньої школи та Дизайн-ліцею вирішили представити ці твори на розсуд глядача та у такий спосіб провести старий рік – рік Кози.
Усі бажаючі – і діти, і дорослі, мали змогу взяти участь у майстер-класі з вирізання янголів, які були направлені для участі у міській акції.

Напередодні зимових свят під час відкриття виставки дипломи учасника виставки 18 міжнародного дитячого та юнацького конкурсу «Завжди зелене, завжди блакитне», проведеного у Польщі, отримали Засухін Георгій, Лубенець Марія та Сліпіч Софія. Також отримали нагороди переможці всеукраїнської виставки-конкурсу «Козацькому роду нема переводу», що відбувся у Дніпропетровську, Мальцева Ксенія, Петрова Анастасія, Сліпіч Софія та Якубовська Анастасія.

До дітей разом з іншими гостями завітала і сама «рогата» пустуна, яка весело грала з ними та водила хоровод. Святкову новорічну атмосферу галереї доповнили маскарадні аксесуари дітей, чарівна музика та яскравий феєрверк з різнокольорового конфетті.