Художній школі 35 років

Представлена експозиція «Кольорове життя» – це виставка робіт учнів Херсонського Навчально-естетичного комплексу «Художня школа». На ній близько 250 творів юних художників, які пропонують поринути в яскравий, чарівний, казковий світ дитинства. Серед авторів – учні Херсонської міської дитячої художньої школи віком від 5 до 12 років, вихованці Херсонського дизайн-ліцею 12-17 років, студенти відділення вищої освіти та випускники. Виставка демонструє систему роботи комплексу, девіз якого – «Від 5-ти і до професії».

Навчально-естетичний комплекс «Художня школа» знаний не лише на Україні, а й за її межами – в Чехії, Німеччині, Польщі, Угорщині, Болгарії, США, Греції, ОАЕ.

На сьогодні комплекс є унікальним освітнім центром, який реалізує принципи неперервності освіти в галузі образотворчого мистецтва та індивідуально-творчого підходу до мистецького навчання дітей та молоді з орієнтацією їх на професію.

Херсонська міська дитяча художня школа – основа Навчально-естетичного комплексу – була відкрита у 1980 році. Викладачі школи працюють за оригінальними програмами з живопису, малюнку, композиції, ліплення, декоративно-ужиткового мистецтва, що сприяє збереженню та розвитку мистецьких національних традицій.

Вже біля 250 випускників школи здобули вищу освіту та професію художника-дизайнера, не віддаляючись від домівок, родин, працюють в рідному регіоні, в столиці держави, продовжують навчання в магістратурах Києва, Чехії, Німеччини, Італії.