Фотовиставка “Ковточок повітря”

Повітря – це життя… Ми не помічаємо цього, бо воно є навкруги в достатній кількості. Але коли його не вистачає, людина відчуває задуху, і невідомо чим це може закінчитися, якщо не дати їй ковток життєдайного повітря.

«Ковточок повітря» – так називається виставка фотографії, яка відкрилася 9 лютого 2015 року у херсонській міській галереї дитячої та юнацької творчості «Синій кіт». Серед 320 робіт – незабутні миттєвості життя, людські постаті, чарівні пейзажі, незвичайні натюрморти, які виникли за допомогою об’єктивів фотокамери та майстерності фотохудожника. Вони – неначе ковток повітря у нашому нелегкому, «задушливому» сьогоденні.

На виставці представив свої роботи вже знаний фотомайстер – Заслужений діяч мистецтв України, художник Міжнародної федерації фотомистецтва AFIAP Василь Рилєєв та молодий, але не менш талановитий, Кирило Сліпіч – викладач Дизайн-ліцею херсонського навчально-естетичного комплексу «Художня школа». Але таланту цих двох художників вистачає не лише на те, щоб створювати власні фотороботи, а й передавати мистецтво художньої фотографії молодому поколінню. Тому поряд з роботами викладачів гідне місце на виставці зайняли твори їх учнів – студентів відділення вищої школи та вихованців Дизайн-ліцею херсонського навчально-естетичного комплексу «Художня школа».

Відвідувачі виставки мали можливість поглянути на світ, який існує для всіх однаково, очима вже досвідчених і юних художників, які за допомогою виразних засобів фотографії змогли донести свою ідею до глядача, наблизивши фотозображення до фотографічного мистецтва.