Урок з малюками в галереї “Синій кіт”

А де ви сиділи, на чому писали, малювали, коли навчалися у школі? Так, сиділи за партою, писали та малювали на парті.

А учні Дитячої художньої школи зазвичай не сидять, а малюють, стоячи за мольбертами. Але для художників, для справжніх митців і в цьому немає ніяких обмежень: малювати можна і лежачі на столі, і навіть на підлозі!

Саме таку картину мали змогу спостерігати відвідувачі Херсонської міської галереї дитячої та юнацької творчості «Синій кіт», де 2 березня відбувся незвичний урок для учнів молодших класів Дитячої художньої школи. А зібрав на цьому уроці маленьких художників та авторів виставки «Паралельні світи» їх учитель – Анатолій Леонідович Сліпіч. Отже для дітей цей урок став справжнім святом – можливість попрацювати у незвичній для них атмосфері та побачити свої роботи в стінах справжньої мистецької галереї!