Діти південного степу

“Ми – діти південного степу, ми – діти України” – так назвали херсонську галерею дитячої та юнацької творчості «Синій кіт» учасники виставки «Ми – діти південного степу, ми – діти України», яка відкрилася тут 20 листопада в Міжнародний день дитини. Учасниками виставки стали господарі галереї – учні навчально-естетичного комплексу «Художня школа», а також гості – учні Дитячої художньої школи м.Миколаєва та Дитячої художньої школи №2 м.Одеси.

Декоративні композиції і сміливі експерименти живописних композицій юних миколаївських художників доповнили різнопланові роботи в графічних і живописних техніках художників-одеситів, і повні життя і оптимізму творчі роботи учнів ДХШ та Дизайн-ліцею м.Херсона. Але всі ці роботи об’єднує одне: всі вони пронизані сонцем, добром і світлом.

На виставці були присутні автори робіт і викладачі з Херсона, Миколаєва та Одеси. Юні художники змогли обмінятися отриманими враженнями від робіт своїх однолітків з інших міст, а педагоги – поділитися досвідом роботи та почерпнути багато нових ідей від побаченого.

Також на відкритті виставки відбулося нагородження учнів навчально-естетичного комплексу «Художня школа» – переможців Міжнародного конкурсу книжкової графіки «Американська фантастика: мрії та реальність», який проходив в Харкові. Дипломом за ІІ місце нагороджена Софія Романюк (викладач Романюк Н.В.), дипломом в номінації «Спеціальний приз» – Таїсія Карпенко (викладач Разінкова Е.В.), дипломи лауреатів отримали Маргарита Жукова (викладач Білецька С.А.) і Валерія Єременко (викладач Панчишин Е.А.). Вітаємо учасників виставки та переможців конкурсу та бажаємо їм нових цікавих творчих ідей і натхнення!