Галереї “Синій кіт” 30 років

Унікальність – ключове слово події, яке відбулося 16 травня 2015 року. В цей день своє 30-тиріччя відсвяткувала унікальна і одна з перших та небагатьох виставкових майданчиків дитячої творчості в Україні – херсонська міська галерея дитячої та юнацької творчості «Синій кіт», яка є органічною часткою херсонського навчально-естетичного комплексу «Художня школа».

Протягом свята присутні змогли переконатися в унікальності галереї, діяльність якої дуже різноманітна, багатогранна та виходить за межи міста і навіть країни. Це і презентація художніх творів дітей, молоді та досвідчених митців. Це і виставкова діяльність, яка не обмежується площами власної зали, а активно проводиться в різних установах як рідного міста, так і в інших галереях різних міст України та зарубіжжя. Це і методична та наукова робота для викладачів образотворчого мистецтва початкових мистецьких навчальних закладів Херсонської області та України. Це цікаві інноваційні творчі заходи для дітей та дорослих, у ході яких в реальному часі виникають об’єкти мистецтва: інноваційні кластери, відкриті уроки дизайну, проф-флеші, паради інсталяцій та інші
Експозиція ювілейної виставки склалася з трьох частин: перша – «Квіти до ювілею» – 30 букетів, які учні молодших класів намалювали в подарунок своїй галереї, друга – ретроспектива виставкових афіш та плакатів і третя – роботи учнів навчально-естетичного комплексу «Художня школа».

Під час відкриття виставки грамотами Міністерства культури України, управління культури Херсонської міської ради, Академії неперервної освіти були нагороджені працівники галереї. Також отримали свої нагороди учні навчально-естетичного комплексу «Художня школа», які стали учасниками та переможцями 10 міжнародного конкурсу живопису та графіки «На своїй землі», проведеного у м.Мінськ, Білорусь.

Запрошуємо і вас переглянути святкову виставку!