“Королівство сну” – виставка Світлани Юрьєвої

«Королівство сну» (друга назва проекту – «Підглянуто з небес») – це персональна виставка творчих робіт викладача Навчально-естетичного комплексу «Художня школа» м.Херсона Світлани Юр’євої (Кузнєцової), яка присвячена жінкам. Представлені твори – серія графічних та живописних робіт, присвячених сну, були створені під час декретної відпустки.

Майже третину свого життя кожна людина проводить уві сні, але мало хто з нас замислюється над якістю цього явища. Автор виставки розкриває сенс загальнолюдського явища СОН та сенс життя через те, як ми спимо, де, у чому, з ким… Ця тема об’єднує всіх людей, але кожен з нас у ній ексклюзивний, індивідуальний, неповторний.

Майже усі представлені в експозиції роботи намальовані в одному ракурсі, що підкреслює основну ідею проекту («Підглянуто з небес»).

Експозицію доповнює серія акварельних пейзажів автора, створених у різні часи під час пленерів. Так автор говорить про те, що природа є неспинним джерелом натхнення для творчості.
Поряд із графічними роботами у залі відвідувач зустріне і деякі несподівані експонати – інсталяціїї на тему сну, які Світлані допомагала створити фірма МЕБ. Завдяки такому тандему виникли інсталяції «Принцеса на горошині» та «Доброго ранку, кохана». Автори Мойсеєнко Євген та Юр’єва Світлана намагалися створити ілюзію сну, а кожен відвідувач мав змогу зробити «селфі» у ліжку, яке немов з’явилося з представлених картин.