Виставка театральних інсталяцій “Мельпомена Таврії”

Наближається до кінця навчальний рік. Учні та викладачі сповнені турбот, пов’язаних з цим довгоочікуваним святом. А у вихованців навчально-естетичного комплексу «Художня школа» їх в два рази більше – виконання екзаменаційних робіт, підготовка до пленерної практики. Але, не дивлячись на це, вони не стоять осторонь від культурного життя міста, намагаються взяти участь в тих заходах, які урізноманітнюють їх творчий досвід.

Такою подією став ХVII Міжнародний театральний фестиваль «Мельпомена Таврії». Юні художники та дизайнери в галереї «Синій кіт» виконали інсталяції, темою яких став театр. Назви об’ємно-просторових композицій говорять самі за себе – «Театральне дзеркало», «З чого починається театр або гримерка Мельпомени», «Обережно, жінки!», «Калейдоскоп образів», «Наодинці з театром», «Театр розправляє вітрила». Але говорити про них – це означає не сказати нічого. Їх потрібно бачити!

А побачити їх зможуть усі бажаючі 30 травня на церемонії закриття ХVII Міжнародного театрального фестивалю «Мельпомена Таврії» на площі біля будівлі Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру ім.Н.Куліша.