Виставка робіт викладачів Херсонської області

23 січня 2015 року у приміщенні Херсонської міської галереї дитячої та юнацької творчості «Синій кіт» відбулося відкриття виставки творчих робіт викладачів образотворчого мистецтва шкіл естетичного виховання м. Херсона та області, організованої Обласним навчально-методичним центром культури і мистецтв Херсонської обласної ради за партнерської співпраці з навчально-естетичним комплексом «Художня школа» м. Херсона.

На виставці було представлено 140 робіт, серед яких близько половини були – роботи 14 викладачів навчально-естетичного комплексу «Художня школа». Роботи педагогів представляють майже весь спектр предметів, які викладаються в Дитячій художній школі та Дизайн-ліцеї. Це і роботи в різноманітних живописних та графічних техніках, акварелі, скульптури та кераміка, батики, гобелени, вишиванки, художня фотографія.

Виставка отримала схвальні відгуки від присутніх на відкритті професійних художників – членів Національної спілки художників України. За їх словами, роботи багатьох викладачів можуть займати гідне місце на виставках спілки поряд з роботами визнаних майстрів образотворчого мистецтва.