Виставка робіт переможців Міжнародного конкурсу “Нюрнберг-Дюрер-ХХІ” та творчих робіт чеських художників “Всупереч”

У 2011 році в м.Харків було проведено Міжнародний конкурс дитячого малюнку «Нюрнберг – Дюрер – ХХІ», присвячений 540 річниці від дня народження Альбрехта Дюрера та м.Нюрнбергу, де жив та працював художник.

У конкурсі взяли участь роботи дітей з України, Росії, Біларусі, Болгарії, Угорщини, Германії. Було визначено 24 переможця в різних вікових номінаціях, серед яких учні херсонського навчально-естетичного комплексу “Художня школа” – Марія Агаєва стала володаркою “Гран-прі” у віковій категорії 9-11 років, а Таїсія Ручкіна здобула 3 місце у віковій категорії 12-14 років.

За підсумками конкурсу було організовано пересувну виставку, яка за три роки побувала в декількох містах України, в Польщі, Болгарії, Росії, Литві та у м.Нюрнберг у Німеччині. Тепер і у херсонців є можливість долучитися до творчості Альбрехта Дюрера через дитячі малюнки. 31 січня 2014 року виставка відкриється в херсонській міській галереї дитячої та юнацької творчості “Синій кіт” за адресою: м.Херсон, вул. Потьомкінська, 18 (К.Маркса)

Другою частиною експозиції виставки стане виставка робіт чеських художників Яна Космана, Людека Мішека та Вацлава Слайча, викладачів Західночеського університета, під назвою “Всупереч”. В своїх роботах сучасні художники показали своє трактування об’єктів мистецтва, образно-емоційне вирішення проблем їх художнього світогляду.

Ця виставка експонується в рамках арт-проекту “Новий дизайн Європи” херсонського навчально-естетичного комплексу “Художня школа” та в рамках міжнародної співпраці з мистецькими освітніми навчальними закладами зарубіжжя.