Виставка “Жінка-весна”

Початок весни – це відродження від зимового затишшя, коли сама природа неначе народжується знову, даруючи нам тепло, надію на майбутнє буяння та процвітання. А ще початок весни знаменується святом, святом жінки, яка також дарує життя, затишок та тепло.

Тому не дивно, що виставка творчих робіт студентів та учнів навчально-естетичного комплексу «Художня школа», яка відкрилася 4 березня 2015 року у херсонській міській галереї дитячої та юнацької творчості «Синій кіт», має назву «Жінка – Весна», поєднуючи в собі ці два життєдайних джерела.

До експозиції виставки увійшли роботи, на яких можна побачити різні жіночі образи – матері, бабусі, сестрички, подружки, образи веселі, мрійливі, загадкові, задумливі, сумні. Такі, якими їх бачать вихованці Дитячої художньої школи, Дизайн-ліцею та відділення вищої школи комплексу.

На відкритті виставки були присутні автори робіт і їх батьки, викладачі комплексу та гості. Дві учениці Дитячої художньої школи – Романюк Аріна та Романюк Софія отримали нагороди за перемогу у міжнародному конкурсі Різдвяної листівки, який відбувся у м.Люблін, Польща.

Теплу радісну атмосферу, створену в галереї роботами юних художників, доповнили чарівні звуки музики, подаровані викладачами Дитячої музичної школи № 3.

Відчути весну в душі, тепло від дитячої творчості можуть всі бажаючі, відвідавши виставку «Жінка – Весна», яка буде експонуватися у приміщенні Херсонської міської галереї дитячої та юнацької творчості «Синій кіт» за адресою: м.Херсон, вул. К.Маркса (Потьомкінська), 18, до 23 березня 2015 року.