Виставка творчих робіт учнів художньої школи до Дня Художника

Вже стало щорічною традицією Дитячої художньої школи м.Херсона напередодні професійного свята – Дня художника – приймати маленьких учнів у велику творчу сім’ю художників.

Так, 7 жовтня 2016 року в херсонській міській галереї дитячої та юнацької творчості «Синій кіт» відбулося традиційне свято для 80 першокласників Дитячої художньої школи та відкриття виставки «Україна. Херсон – Європейський вектор», яка експонувалася у виставковій залі школи мистецтв ім.М.Чюрльоніса в м. Вільнюс під час візиту херсонської делегації в рамках проведення днів Херсонщини у Литві задля розвитку культурних відносин між Литовською Республікою та Україною.

Справжнім сюрпризом для багатьох маленьких учасників свята була зустріч з казковими персонажами – Міньйонами, які після кількох випробувань посвятили їх у справжніх художників. Усі першокласники отримали подарунки – спеціально виготовлені для них фірмові блокноти з логотипом Дитячої художньої школи та чарівні олівці для майбутніх шедеврів. А яскраві райдуги, які з’явилися на щічках у дітлахів за допомогою аквагриму від Спеціалізованої школи макіяжу, стилю та гриму, довершили святкові відчуття.

Також на святі старші учні Дитячої художньої школи та Дизайн-ліцею отримали нагороди за перемогу у VІ Всеукраїнському бієнале текстилю «Світ у клаптику» (м.Вінниця) та І Всеукраїнському дитячому Інтернет-конкурсі образотворчого мистецтва «Моя Батьківщина – сильна Україна» (м.Дніпродзержинськ). Тож маленькі художники наочно побачили, яких результатів можна досягти завдяки наполегливості та старанню.

Зі свята першокласники пішли з веселим настроєм, подарунками та з гордістю за те, що вони стали справжніми художниками!