Виставка викладачів

29 січня 2016 року навчально-естетичний комплекс зібрав викладачів образотворчого мистецтва початкових спеціалізованих навчальних закладів Херсонської області. Всі вони стали учасниками майстер-класу «Використання графічних технік у творчих роботах учнів на прикладі теми «Сухий букет», який проводила викладач Дизайн-ліцею, магістр дизайну Колесник Олена Євгенівна. Викладачі на практиці пригадали, а деякі ознайомилися, з різноманітними графічними техніками та побачили можливості їх використання у творчих роботах учнів.

Після завершення майстер-класу у приміщенні Херсонської міської галереї дитячої та юнацької творчості «Синій кіт» усі присутні взяли участь у відкритті виставки творчих робіт викладачів образотворчого мистецтва шкіл естетичного виховання м. Херсона та області, організованої Обласним навчально-методичним центром культури і мистецтв Херсонської обласної ради за партнерської співпраці з навчально-естетичним комплексом «Художня школа» м. Херсона.

На виставці було представлено більше 100 робіт, авторами близько половини яких стали 14 викладачів навчально-естетичного комплексу «Художня школа». Роботи педагогів представляють майже весь спектр предметів, які викладаються в Дитячій художній школі та Дизайн-ліцеї. Це і твори в різноманітних живописних та графічних техніках, акварелі, скульптури та кераміка, батики, гобелени, бісероплетіння, художня фотографія.

Викладачі отримали можливість продемонструвати не лише свою педагогічну майстерність, а й власну творчість.